در حال انتقال به بانک ... processing...
/upload/images/2021/150_1628574200565632.jpg

بهترین برگری های تهران

در جستجوی بهترین برگری های تهران

امان از این گرد خوشمزه.برگر یا همبرگر که میگن هامبورگر بوده دراصل،خلاصه هرچی که هست یکی از محبوبترین فست فودهایی است که طرفداراش خیلی زیادن و منم خیلی دوستش دارم. تصمیم گرفتیم در بِه نشان بریم در سطح شهر و بهترین برگرهای تهران بررسی کنیم و تست کنیم وامتیاز بدیم.رنیکینگ بهترین برندهای برگر تهران رو می تونید از لینک زیر ببینید

رنکینگ بهترین برندهای برگری تهران از نگاه کاربران و تسترهای بِه نشان

توجه : ترتیب قرار گیری برندهای زیر اتفاقی است و دلیل بر بهتر بودن نیست. برای دیدن رتبه بندی و یا رنکینگ بهترین برگرها روی اینجا کلیک کنید.

اسلاید برگر

از میدان صنعت که به سمت بلوار فرحزادی بروید دقیقا روبروی ساختمان میلاد نور،اسلاید برگر رو مشاهده می کنید. اسلاید برگر  قطعا در لیست بهترین برگرهای تهران جا میگیره . طعم و کیفیت قابل قبول و همچنین فضای بازی که داره و باعث میشه توی این روزهای کروناییو با خیال راحت تری از برگرهات لذت ببری.

اما برگ برنده یا گاو بنفش اسلاید برگر به نظر من  اندازه برگرهای کوچکش (مک دونالدی) است که باعث میشه شما چندین مدل برگر تست کنی واز طعمهای مختلف و انواع برگرها بهره مند بشی. خلاصه اسلاید برگر در لیست بهترینهای بِه نشان قرار میگیره . از امتحانش ضرر نخواهید کرد. 

برای رفتن به اسلاید برگر و گرفتن اطلاعات بیشتر روی عکسها کلیک کنید

اسلاید برگر شهرک غرب

 

بابی ساندز برگر

برگر بابی ساندز از برگرهای قدیمی تهرانه و سال تاسیس بابی ساندزبرگر به سال 1982 میلادی میرسه. این برگر در خیابان غلام جعفری در محله دربند قرار گرفته . در دوطرف خیابان روبروی بابی ساند برگر چهارپایه های پلاستیکی همراه با میزهای کوتاه قرار داده شده که شما بتونی راحت برگر نوستالژیتو میل کنی. مزه و نحوه سرویس دهی بابی ساندز برگر دقیقا مثل برگرهای دهه 60 است و کلی خاطره برای دوستان دهه 70 به قبل زنده میکنه.

برگ برنده بابی ساندز برگر یا همون گاو بنفش که میتونه منحصربفرد باشه برگرهای گردوییه که من جایی نخورده بودم و طعم خوبی داشت. نمیتوان گفت که بابی ساندزبرگر خوشمزه ترین برگر است ولی قطعا در لیست بهترینهای سایت بِه نشان جای دارد.

بابی ساندز برگر

بابی ساندز برگر

رنکینگ بهترین برندهای برگری تهران از نگاه کاربران و تسترهای بِه نشان

108