در حال انتقال به بانک ... processing...

قوانین عمومی

1-تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

2-بِه نشان هنگام ثبت نام شما اطلاعاتی از قبیل ایمیل تلفن همراه را اخذ میکند و این تعهد را دارد که اطلاعات شما کاملا محفوظ بماند و بجز

به خواست قانون و یا دستور محاکم قضایی از افشای آن خودداری کند.

3-اطلاعات خود را درست وارد نمایید تا برای استفاده از خدمات تخفیف یا بن به مشکل نخورید. بِه نشان هیچگونه مسوولیتی در قبال اطلاعات اشتباه وارد شده کاربر ندارد.

قوانین خرید تست تایم

1-تسترها (کاربران) توجه نمایند که پس از خرید تست تایم  درصورت پرداخت وجه ، هیچ گونه بازپرداختی وجود ندارد ، لذا در خرید دقت لازم را بفرمایید

2-تسترها(کاربران)قبل از استفاده از تست تایم هر برند قوانین خرید مختص به هر برند را حتما مطالعه کنند چرا که استفاده از تست تایمها به منزله قبول قوانین بِرند می باشد

3-دقت فرمایید که اطلاعات ثبت نامی کاملا درست باشد تا برای استفاده از خدمات به مشکلی برخورد نکنید.بِه نشان هیچگومه مسوولیتی در قبال ثبت اطلاعات غلط کاربران ندارد و فقط خود را ملزم به راستی آزمایی اطلاعات برندها میداند.

4-بِه نشان هیج تعهدی در قبال پرشدن سقف تعداد خرید شما در پنل تستری ندارد. مثلا شما اگر پنل تستری سه ماهه خرید نمایید تا سه بار می توانید از بُن تست تایم استفاده کنید اما بِه نشان تعهدی ندارد که به اندازه سقف تعداد خرید ، بُن تست تایم ارائه نماید و ممکن است که شما در یک دوره بنا به خریدتان(یک ماهه،سه ماهه،شش ماهه) به سقف تعداد خرید خود نرسید. 

5-طبق قانون تست تایم دوره تستری شما زمانی شروع می شود که اولین خرید را انجام دهید. مثلا اگر تستری یک ماهه خرید نمایید تا وقتی که یک تست تایم خرید نکرده اید پنل شما فعال نمی شود حتی اگر چندین ماه به طول انجامد.

قوانین نقد و نظر دهی

نقد را در لغت به جداکردن سره از ناسره معنی میکنند.نقد به مفهوم داوری و قضاوت دوجانبه در مورد یک گزاره است.نقد به یک اثر اعتبار می بخشد.البته در نقد باید به دیگران و نظر آن‌ها احترام گذاشت و اخلاقرا رعایت کرد. نقد باید با رعایت اصول اخلاقی و با دیدی کارشناسانه انجام شود.

خواهشمندیم موارد زیر را در نظر و نقد خود رعایت فرمایید در غیر اینصورت به نشان از انتشار آن معذور است

1- هرگونه توهین و افترا در جملات ممنوع می باشد.

2-از کلی گویی بپرهیزیم . نگوییم : کل غذاهایش شور بود بگوییم : غذایی که من سفارش دادم شور بود. کلی گویی راجع به یک برند مصداق افترا می باشد و به نشان از انتشار این گونه نظرها معذور است.