در حال انتقال به بانک ... processing...

قوانین عمومی

1-تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

2-بِه نشان هنگام ثبت نام شما اطلاعاتی از قبیل ایمیل تلفن همراه را اخذ میکند و این تعهد را دارد که اطلاعات شما کاملا محفوظ بماند و بجز

به خواست قانون و یا دستور محاکم قضایی از افشای آن خودداری کند.

3-اطلاعات خود را درست وارد نمایید تا برای استفاده از خدمات تخفیف یا بُن های هدیه به مشکل نخورید. بِه نشان هیچگونه مسوولیتی در قبال اطلاعات اشتباه وارد شده کاربر ندارد.

قوانین دریافت هدیه

1-تسترها (کاربران) توجه نمایند پس از تستر شدن ، هیچ عودت وجهی امکان پذیر نمی باشد

2-تسترها(کاربران)قبل از استفاده از بُن هدیه هر کسب و کار، قوانینو توضیحات هر بُن هدیه ، را حتما مطالعه کنند چرا که دریافت بُن هدیه به منزله قبول قوانین بِرند می باشد

3-دقت فرمایید که اطلاعات ثبت نامی کاملا درست باشد تا برای استفاده از خدمات به مشکلی برخورد نکنید.بِه نشان هیچگومه مسوولیتی در قبال ثبت اطلاعات غلط کاربران ندارد و فقط خود را ملزم به راستی آزمایی اطلاعات برندها میداند.

4-بِه نشان هیج تعهدی در قبال پرشدن سقف تعداد بُن هدیه شما در پنل تستری ندارد. مثلا شما اگر پنل تستری شش ماهه خرید نمایید تا سه بُن هدیه می توانید دریافت کنید اما بِه نشان تعهدی ندارد که به اندازه سقف تعداد  ، بُن هدیه ارائه نماید و ممکن است که شما در یک دوره بنا به خرید دوره تستری(یک ماهه،سه ماهه،شش ماهه) به سقف تعداد هدیه خود نرسید. 

5-طبق قانون بُن های هدیه، دوره تستری شما زمانی شروع می شود که اولین بُن هدیه را دریافت کنید. مثلا اگر تستری یک ماهه خرید نمایید تا وقتی که یک بُن هدیه دریافت نکرده است تستری شما فعال است حتی اگر چندین ماه به طول انجامد.

6-به هر فیش واریزی یک هدیه تعلق می گیرد و ارسال فیش تکراری موجب ابطال هدیه می شود

توجه 2: واریز هدیه  به اندازه فیش پرداختی شما و حداکثر به میزان مبلغ هدیه می باشد 

قوانین نقد و نظر دهی

نقد را در لغت به جداکردن سره از ناسره معنی میکنند.نقد به مفهوم داوری و قضاوت دوجانبه در مورد یک گزاره است.نقد به یک اثر اعتبار می بخشد.البته در نقد باید به دیگران و نظر آن‌ها احترام گذاشت و اخلاقرا رعایت کرد. نقد باید با رعایت اصول اخلاقی و با دیدی کارشناسانه انجام شود.

خواهشمندیم موارد زیر را در نظر و نقد خود رعایت فرمایید در غیر اینصورت به نشان از انتشار آن معذور است

1- هرگونه توهین و افترا در جملات ممنوع می باشد.

2-از کلی گویی بپرهیزیم . نگوییم : کل غذاهایش شور بود بگوییم : غذایی که من سفارش دادم شور بود. کلی گویی راجع به یک برند مصداق افترا می باشد و به نشان از انتشار این گونه نظرها معذور است.