در حال انتقال به بانک ... processing...

قوانین عمومی

1-تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

2-بِه نشان هنگام ثبت نام شما اطلاعاتی از قبیل ایمیل تلفن همراه را اخذ میکند و این تعهد را دارد که اطلاعات شما کاملا محفوظ بماند و بجز

به خواست قانون و یا دستور محاکم قضایی از افشای آن خودداری کند.

3-اطلاعات خود را درست وارد نمایید تا برای استفاده از خدمات تخفیف یا بُن های هدیه به مشکل نخورید. بِه نشان هیچگونه مسوولیتی در قبال اطلاعات اشتباه وارد شده کاربر ندارد.

قوانین دریافت هدیه

1-تسترها (کاربران) توجه نمایند پس از تستر شدن ، هیچ عودت وجهی امکان پذیر نمی باشد

2-تسترها(کاربران)قبل از استفاده از بُن هدیه هر کسب و کار، قوانینو توضیحات هر بُن هدیه ، را حتما مطالعه کنند چرا که دریافت بُن هدیه به منزله قبول قوانین بِرند می باشد

3-دقت فرمایید که اطلاعات ثبت نامی کاملا درست باشد تا برای استفاده از خدمات به مشکلی برخورد نکنید.بِه نشان هیچگومه مسوولیتی در قبال ثبت اطلاعات غلط کاربران ندارد و فقط خود را ملزم به راستی آزمایی اطلاعات برندها میداند.

4-بِه نشان هیج تعهدی در قبال پرشدن سقف تعداد بُن هدیه شما در پنل تستری ندارد. مثلا شما اگر هرپنل تستری  خرید نمایید تا دو بُن هدیه می توانید دریافت کنید اما بِه نشان تعهدی ندارد که به اندازه سقف تعداد  ، بُن هدیه ارائه نماید و ممکن است که شما در یک دوره بنا به خرید دوره تستری(سه ماهه،شش ماهه) به سقف تعداد هدیه خود نرسید. 

5-طبق قانون بُن های هدیه، دوره تستری شما زمانی شروع می شود که اولین بُن هدیه را دریافت کنید. مثلا اگر تستری سه ماهه خرید نمایید تا وقتی که یک بُن هدیه دریافت نکرده است تستری شما فعال است حتی اگر چندین ماه به طول انجامد.

6-قابل توجه تسترها :

تسترهای عزیز !

به نشان بودجه تبلیغاتی خود و یا هر کسب و کاری که تمایل داشته باشد را به شما(به شرط تستر شدن) میدهد که به اینکار مهمونی و به گیفت ووچریا بُن هدیه شرکت در مهمانی تست تایم یا TT می گوییم

خرید پنل و تست تایم ، کامنت ، امتیاز دادن به برند و خرید از سایت ،موجب افزایش امتیاز تستری شما خواهد شد به اینصورت که

تستر شدن به ازای هرماه 10 امتیاز ، کامنت 3 امتیاز ، ستاره دادن 2 امتیاز و همچنین خرید از سایت برای شما امتیاز اضافه دارد.لایک کردن امتیازی ندارد و بصورت پیش فرض هر کسب و کاری لایک بیشتر داشته باشد محبوبتر است و بالاتر می آید

تست تایم یا بُن هدیه چیست ؟ به هر گیفت ووچر یا بُن هدیه مهمانی ، تست تایم می گوییم

توضیحات تست تایم یا بُن هدیه

1-قوانین عمومی تست تایم را در قسمت قوانین سایت بخوانید

2-قاعده طلایی : تا وقتیکه در  اولین "مهمونی" شرکت نکنید  تست تایم شما از بین نخواهد رفت و حق استفاده شما محفوظ می باشد اما بعد از خرید اولین تست تایم ،دوره اعتبار آغاز می شود مثلا اگر شما تستر 6 ماهه شوید تا اولین تست تایم را نگرفته اید تا ده سال بعد هم تستری شما محفوظ است اما به محض شرکت در اولین "مهمونی" ،دوره 6 ماهه آغاز می شود.

3-تعداد مصرف یا تعداد هدیه یعنی چه ؟

اگر شما هر پنل تستری خرید کنید دو هدیه دریافت می کنید و پس از پایان تعداد یا مهلت تعیین شده، باید مجددا تستری خود را فعال کنید.

4-دریافت بُن هدیه محدود شده است و ویژه یک نفر است.

5-روی هر فیش واریزی ، فقط یک وچر قابل پرداخت است

6-تاریخ فیش واریزی باید بعد از تاریخ ارایه هدیه (وچر) باشد

7-ارایه یک فیش برای چندین هدیه (وچر) موجب ابطال تمام هدیه ها خواهد شد

8-پرداخت هدیه به اندازه فاکتور و تا سقف تعیین شده است

قوانین نقد و نظر دهی

نقد را در لغت به جداکردن سره از ناسره معنی میکنند.نقد به مفهوم داوری و قضاوت دوجانبه در مورد یک گزاره است.نقد به یک اثر اعتبار می بخشد.البته در نقد باید به دیگران و نظر آن‌ها احترام گذاشت و اخلاقرا رعایت کرد. نقد باید با رعایت اصول اخلاقی و با دیدی کارشناسانه انجام شود.

خواهشمندیم موارد زیر را در نظر و نقد خود رعایت فرمایید در غیر اینصورت به نشان از انتشار آن معذور است

1- هرگونه توهین و افترا در جملات ممنوع می باشد.

2-از کلی گویی بپرهیزیم . نگوییم : کل غذاهایش شور بود بگوییم : غذایی که من سفارش دادم شور بود. کلی گویی راجع به یک برند مصداق افترا می باشد و به نشان از انتشار این گونه نظرها معذور است.