در حال انتقال به بانک ... processing...
/upload/images/2020/150_1607531982172938.jpeg

TestTime

سلام

همیشه وقتی میخوام یک رستوران یا کافه ایی برم و یا کلاسی ثبت نام کنم و کلا هر وقت که میخواهم از این جیب مبارک پولی خرج کنم به این فکر میکنم که بهترین ارائه دهنده خدمات یا کالایی که میخوام استفاده کنم کدام برند است؟ دیگران راجع بهش چی میگن؟ کدوم برند از همه محبوبتر است؟ به احتمال خیلی زیاد شماهم این دغدغه رو هنگام خرید و پول خرج کردن دارید مخصوصا الان که یخورده اوضاع و احوال مالی هم خوب نیست.

این دغدغه و نبود یک پایگاه اطلاع رسانی خوب باعث شد که خودم دست به کار بشم و اونو پیاده کنم. اسمشو گذاشتم (بِه نشان) که نشاندهنده بهترین ها باشه اما خوب حالا به کمک شما برای امتیاز دهی و نقد نیاز دارم. این شد که تست تایم بوجود اومد.

تست تایم روشی نوین در تبلیغات بدون پرداخت پول

نکته تست تایمی :

در تست تایم صاحب برند، کالا و یا خدمات خود را به جای صرف بودجه تبلیغاتی، طبق فرایندی مشخص به مخاطب ارائه میدهد و در اینجا تست تایم همانند تستر یک عطر عمل میکند و به دلیل ایجاد منافع برای مخاطب موجب جلب توجه و ایجاد حساسیت در او می شود.تست تایم موجب تبلیغ و معرفی برند می شود بدون پرداخت پول ..

تست تایم از نگاه دیگر !!

تست تایم ارائه یک خدمت ویژه یا یک گاو بنفش(برای آگاهی از تئوری گاو بنفش روی آن کلیک نمایید) به کاربران بِه نشان است و برند، محصول و یا خدماتش را به جای هزینه کردن درتبلیغات سنتی، در معرض تست و نقد کاربر می گذارد.

تست تایم همانند تستر یک عطر عمل میکند و مخاطب را با برند آشنا میکند و موجب ایجاد علاقه بین برند و مشتری می گردد. در تست تایم هم کاربر کیف می کند و به برند توجه میکند و هم برند به اهداف تبلیغاتی خود که همان جلب توجه است می رسد و هم (به نشان) بعنوان ربط دهنده این دو نفع می برد. چی از این بهتر که هرسه برنده ایم؟؟

سوال : به دلیل قیمت بسیار کم در تست تایم آیا کاربر می تواند در یک لحظه تمام آن را بخرد؟

خیر. درخرید تست تایم محدودیت وجود دارد و هر تستر در سایت بِه نشان می تواند یک تست تایم در هر دوره خرید نماید.

توضیح بیشتر(اگر حوصله نداری نخون ولی اگر صاحب کسب و کاری بخون!!)

تست تایم می تواند بصورت بُن اینترنی  یا یک تخفیف خیلی ویژه باشد اما ماهیت آن سوای اینهاست. مثلا تست تایم می تواند یک بن خرید به ارزش 100 هزارتومان باشد که شما عزیزان فقط 5 تا 10 هزار تومان پرداخت می کنید و یا خود محصول و یا خدمات باشد که شما فقط 5 تا 10 درصد آن را پرداخت می کنید.

چرا باید من بعنوان برند، تست تایم بدهم؟

در تست تایم برند تشویق می شود که به جای هزینه های زیاد تبلیغاتی ، محصول و یا کالای خود را مستقیما در معرض نقد کاربر بگذارد.یعنی به جای اینکه هزینه های بسیار بکنید تا اینکه هی بگویید من خوبم و از من بخرید، در تست تایم از مشتری واقعی این تایید خوب بودن را می گیرید با هزینه ایی بسیار کمتر.

 پر واضح است که برندی حاضر به ارائه تست تایم می باشد که از کیفیت محصول و یا خدمات خود مطمن است و همچنین از نقد همواره برای بهتر شدن خود استقبال می کند.

تست تایم از نظر ظاهری و اجرا شبیه تخفیف و یا بُن است اما هدف آن در بِه نشان فرای اینهاست. تست تایم یک دعوتنامه به کاربران است که آنها را تشویق می نماید به امتحان کردن محصول و یا خدمات یک برند ودر حقیقت تست تایم یک مانیفست و یا بیانیه برندینگ است که نشان از اعتماد به نفس بالا و کیفیت خدمات و یا کالا دارد.

در تست تایم هر سه ضلع مثلث ،یعنی کاربر، برند و بِه نشان برنده اند  چرا که کاربر محصول و یا خدمات ارائه شده در تست تایم را با قیمت بسیار پایین تر دریافت می کند ، برند با اختصاص بخشی از بودجه تبلیغاتی خود به تست تایم باعث جلب توجه چند برابری می شود که هدف تمام تبلیغات است و به نشان هم بعنوان ارائه دهنده و واسطه بین کاربر و برند نیز منافع خود را حاصل می کند و چه کاری بهتر از شرکت در بازی سه سر برد که همه وجوه از منافع و سود آن بهرمند شوند.

 

اما برای استفاده از تست تایم باید در سایت به نشان تستر شوید..

چطور تستر شوم؟

خیلی راحت!

1-عضو سایت شوید 

2-وقتی با ایمیل خود وارد سایت شدید در پنل کاربری خود گزینه تستر شو را کلیک نمایید.

یکی از پلن های تستری را انتخاب نمایید. تبریک ! شما تستر شدید و البته یادتان باشد قبل از آن قوانین و توضیحات را مطالعه کنید.

اگر افتخار دادید و تستر شدید یادتون باشد که هر فعالیت شما امتیاز داره و موجب اتفاقاتی هیجان انگیز در آینده خواهد شد.

پس حتما نقد سازنده برند و امتیازدهی فراموش نشود و اینکه بدانید رتبه بندی برندها بر اساس لایک  می باشد پس اگر برندی محبوب شماست حتما آن را لایک کنید.