در حال انتقال به بانک ... processing...
/upload/images/2019/150_1577731943290195.jpg

انتخاب یک دفتر مهاجرتی خوب

انتخاب یک دفتر مهاجرتی خوب

چگونه می توان یک دفتر مهاجرتی خوب پیدا کرد؟ سوالی که شاید خود شما از بسیار از دوستان و آشنایان خود پرسیده باشید و یا آن ها از شما پرسیده باشند. هر فردی با توجه به دانسته های خود به نحوی به این سوال جواب می دهد اما به راستی یک دفتر مهاجرتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد.؟ در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی ویژگی های یک دفتر مهاجرتی خوب بپردازیم.

مهاجرت

ویژگی های یک دفتر مهاجرتی خوب

یک دفتر مهاجرتی خوب علاوه بر ویژگی هایی همچون نظم، رفتار مناسب و سرعت در پاسخگویی باید از خصوصیات دیگری نیز بهره مند باشند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

وجود وکیل دادگستری در دفتر مهاجرتی

امور مهاجرت مبتنی بر قانون و علم حقوق می باشد و در نتیجه تمامی مراحل آن باید زیر نظر وکیل دادگستری انجام پذیرد. درست است که در کشور ما نهاد مشخصی برای رسیدگی به این امور وجود ندارد اما با تمام این شرایط بهترین راه، اعتماد به وکلای دادگستری می باشد. در واقع دفتر مهاجرتی بدون وکیل دادگستری معنی ندارد.

باید خود دفاتر مهاجرتی تمامی کار ها را انجام دهند

بیشتر افرادی که در زمینه مهاجرت ادعایشان می شود در واقع خودشان ارجاع کننده می باشند و برای بدست آوردن مبلغی به عنوان کمیسیون، فردی که به دنبال مهاجرت اسن را به این سو و آن سو می کشند و وقت آن ها را تلف می کنند. کسی که خود در این زمینه توانایی ندارد چگونه می تواند شما را راهنمایی کند؟ منظور از یک دفتر مهاجرتی خوب، دفتر مهاجرتی است که تمامی مراحل کار را به خوبی بلد باشد و نیازی به تلف شدن وقت مشتری نباشد و خود سیر تا پیاز کار را انجام دهد.

مهاجرت

دفتر مهاجرت خوب روش کار را بلد است

برای بهتر فهمیدن این موضوع بهتر است نگاهی به شرکت کوکاکولا داشته باشیم. شرکت کوکاکولا که از گرانترین و معتبر ترین برند های جهان می باشد دلیل ارزش بالایش دم و دستگاه و کارخانه اش نیست، بلکه به دلیل فرمولی است که در ساخت نوشابه هایش استفاده می کند و هیچ کس از آن مطلع نیست و اگر شما تمامی ابزار هایی که این شرکت برای تولید نوشابه استفاده می کند را در اختیار داشته باشید اما فرمول خاص آن ها را بلد نباشید، نمی توانید آن نوشابه را با آن طعم خاص تولید کنید. فرمولی که تمامی ارزش شرکت کوکولا مبتنی بر آن است و اگر قرار باشد فروخته شود که امری محال است، میلیارد ها دلار قیمت گذاری خواهد شد.

حال همین مثال را به یک شرکت مهاجرتی ربط می دهیم. هر برنامه مهاجرتی فرمول مربوط به خود را دارد و از اجزای کوچک تری تشکیل شده است که اگر وکیل و یا مشاور شما همه روزه با این اجزا در ارتباط نباشد و فرمول ها را به طور کامل با تمام جزئیات بلد نباشد، نمی تواند پروژه مهاجرت را با موفقیت به پایان برساند.

دفتر مهاجرت خوب با صداقت و واقع بینی پاسخگوی مشتریان خود خواهد بود

بسیاری از افراد هستند که مهاجرت را امر بسیار آستنی جلوه می دهند و پاسخشان به تمامی سوال هایتان مثبت است از اینگونه افراد فاصله بگیرید چرا که تمامی سعی و تلاش این افراد برای بستن قرارداد و گرفتن پول از شما می باشد. مهاجرت آن هم برای یک ایرانی در شرایط سیاسی امروزه کار بسیار دشواری است و دفاتر مهاجرتی باید با مشتری خود صادق باشند.

بسیاری از دفاتر با وعده های دروغ و تحریک کننده مغز مردم را شست و شو میدهند و مردم نیز وقتی با فردی که با آن ها روراست است و حقیقت را به آن ها می گوید مواجه می شوند فکر می کنند که حرف آن ها دروغ است و سعی در پشیمان کردن آن ها از مهاجرت دارند. اما حقیقت این است که مهاجرت سخت است و کاری نیست که همیشه عملی باشد.

مهاجرت

نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله گفته شد، مهاجرت کار بسیار سختی می باشد و نمی توان گفت که کاری حتمی است پس در انتخاب دفتر مهاجرتی دقت کنید. امیدواریم تنوانسته باشیم در این مقاله به خوبی به بررسی ویژگی های دفاتر مهاجرت خوب بپردازیم و شما نیز استفاده کافی را از آن برده باشید.