در حال انتقال به بانک ... processing...
/upload/images/2020/150_1581065672367926.jpg

استخدام تستر در تهران

استخدام تستر در شرکت بِه نشان 

شرکت بِه نشان در نظر دارد ازبین متقاضیان و علاقمندان به شغل تستری حداقل بیست نفر را در کلیه مناطق تهران استخدام نماید.

شرح شغل

شرکت بِه نشان با شعار (بِه نشان آینه انتخاب مردم) در بهمن ماه 1398 شروع بکار کرده است و شیوه کار آن به اینصورت است که انواع برندها را نمایش میدهد و کاربران سایت با ارائه لایک،امتیاز و نظر ،رنکینگ و رتبه برندها را مشخص می کنند. اما بِه نشان برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه خدماتی به نام تست تایم کرده است که دراین قسمت نیازمند استخدام تسترهای خلاق و علاقمند می باشد.

رتبه بندی برندها بر اساس لایک یا امتیاز و یا تعداد نظر

رتبه بندی برندها بر اساس لایک

 

تست تایم چیست ؟

به نشان از صاحبان برند به جای اخذ هزینه ارائه خدمات در سایت، بخشی از کالا یا خدمات برندها را دریافت می کند و بعنوان تست تایم در اختیار کاربران خود با هزینه بسیار پایین(تا 90درصد کمتر)می گذارد تا تسترها استفاده کنند و امتیاز و نظر خود را اعلام دارند. حال برای انجام بهینه و موفق اینکار ، بِه نشان نیازمند تسترهای تمام وقت و حرفه ایی می باشد تا بتواند با اعزام آنها در تست تایم برند از نظریات کارشناسانه و امتیازهی آنها به برند بهره مند شود و باعث غنی تر شدن سایت گردد .

چرا تست تایم؟

تست تایم بهترین نوع تبلیغ برای خدمات یا محصولات یک برند است. زیرا بصورت غیر مستقیم و توسط دیگران تست می شود و مردم می توانند با کسب نظرات جمع برای خرید از برند تصمیم بگیرند و لذا تست تایم یک فرصت ارائه محصول است برای برندهایی که به کیفیت خدمات و محصولات خود مطمن هستند و ترسی از نقد شدن و نظر کاربران ندارند.

شرایط عمومی تسترها جهت استخدام

1-تسترها باید دارای شرایط عمومی از جمله ظاهر مناسب ، خوش بیان ، دارای قابلیتهای جذب مخاطب ، پر شور و علاقمند و توانمند در ایجاد ارتباط با صاحبان برند باشند.

2-تسترها باید آگاه به شبکه های اجتماعی باشد .

3-تسترها باید کاملا به شیوه کار به نشان و تست تایم واقف باشند.

4-تسترها باید قلم خوبی داشته باشند و به نوشتن علاقمند باشند.

5-مدرک تحصیل تسترها هیچ اهمیتی برای به نشان ندارد و فقط مهمترین نکته علاقمندی و توانایی بررسی و نقد کردن و ارائه آن بصورت نوشته در سایت می باشد

شرط اختصاصی تسترها

اگر علاقمند و خواهان این شغل دائمی هستید ، در سایت به نشان عضو شوید و در قسمت کاربری از کاربر عادی به تستر تبدیل شوید و حداقل در تست تایم 5 برند شرکت نمایید و نظرات خود را در سایت و برای برند مربوطه ارائه دهید ، سپس با مشخصات کامل خود این 5 تست تایم را به ایمیل شرکت ارسال نمایید تا کارشناسان به نشان با حضور مدیرعامل نقدهای شما را بخوانند و با نحوه نگاه و قلم شما آشنا شوند وبرای مصاحبه نهایی شمارا دعوت نمایند.نحوه نظردهی شما رزومه کاری تستری شما می باشد.

مزیت های شغل تستری در شرکت بِه نشان 

1-حقوق ثابت از حداقل 3 ملیون تومان تا 7 ملیون تومان بسته به میزان فالووهای اینستاگرام و اعتبار اجتماعی و داشتن ارتباطهای مختلف و همچنین توانایی نوشتن و نقد کردن می باشد

2-کلیه مزایای استخدامی تعریف شده توسط قانون شامل بیمه ، عیدی ، پاداش و ایاب ذهاب شامل تسترها می شود

3-پورسانت ماهیانه بر اساس میزان فعالیت و بستن قرارداد با برندهای مختلف بصورت توافقی در قرارداد پرداخت می شود.

خواهشمندیم که به هیچ عنوان جهت استخدام تماس تلفنی نگیرید و روال را طی نمایید. قطعا در صورت احراز توانایی شما ، تماس حاصل خواهد شد

ارسال رزومه : info@behneshan.com

ارسال به واتس اپ : 09378190907